PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104010}

Osada

The Village
6,2 186 704
oceny
6,2 10 1 186704
5,7 28
ocen krytyków
Osada
powrót do forum filmu Osada

Dno i wodorosty...tak jak lubię magiczny klimat w filmach, tak w tym wypadku jestem zdegustowana
naiwnością i infantylnością...miało być magicznie a wyszło nudno....baaaardzo nudno...thriller? Jaki
thriller ja się pytam, do czorta? Film familijny może prędzej...cóż z tego że dobra obsada skoro
scenariusz w du*ę psu...

ocenił(a) film na 3
melvin_wiewiorka

Film nudny ale jak zwykle na FW kilku idiotów chce się dowartościować i dorabia historię.

ocenił(a) film na 7
melvin_wiewiorka

Raczej skąd u Ciebie taka niska. Rozumiem, że film może się nie podobać, ale na Boga 1(nieporozumienie)!!??? Przez takie osoby oceny na filmwebie są nieadekwatne do filmu..
Oceniając film patrzysz na grę aktorską, dialogi, ścieżkę dźwiękową, zdjęcia, albo chociażby pomysł, który jest dość oryginalny ??? Oczywiście, że nie, bo własnie za te wyżej wymienione aspekty film powinien dostać po jednej gwiazdce... Fakt, wykonanie scenariusza dupy nie urywa, ale dlatego niższa powinna być ocena.
Mnie film się podobał dałem 7, rada na przyszłość jeśli film jest nie w twoim guście, bądź Ci się tylko nie podoba nie oceniaj, albo oceniaj obiektywnie.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
rafkos99

OOOOO wlasnie! I o to chodzi , to jakis noob , bo nawet przecietny zjadacz filmowy dalby chocby 2 ,za charakteryzacje ...Jedynki takim filmom moga dawac jedynie gimby ,badz naprawde ludzie ktorzy nie czaja bazy . :)

ocenił(a) film na 7
weronikax25

Czasem nie mam już siły do niektórych forumowiczów, ostatnio spotkałem się z oceną jeden tylko dla tego, że w filmie grała jedna kobieta :) I ten Pan za wszelką cenę starał pokazać " jak on doskonale zna się na filmach " :)

rafkos99

Ja odnoszę często wrażenie, że ludzie nie potrafią ocenić nic więcej niż ogólne "film mi się podobał lub nie". Tak totalnie czarno albo biało. A przecież na całość filmu składa sie i gra aktorska, zdjęcia, muzyka, pomysł i scenariusz, dialogi.
Dla mnie na przykład ocenę Osady podniosło kilka pięknych scen + świetna wg mnie muzyka. A film ma niesamowity klimat.
Są takie filmy, które KOMPLETNIE mi się nie podobały (np. Avatar), ale nie mogłam nie docenić efektów specjalnych, więc zamiast oceny 1 (no bo przecież film kompletna porażka) dałam ocenę 4.
Tak samo nie obniżyłam oceny Django z powodu DiCaprio, którego szczerze nie lubię (choć gra świetnie), bo byłoby to dziecinadą z mojej strony, nie docenić dobrze zagranej postaci, mimo że nie lubię aktora.
Mogłabym długo tak pisać, ale podsumowując, ocena 1 dla Osady, to moim zdaniem brak umiejętności dostrzeżenia w filmie czegoś więcej niż krótkie "nie podoba mi się, więc na pewno wszystko w tym filmie jest do d***y"

ocenił(a) film na 7
attra

Gdyby więcej osób tak rozumowało jak Ty, na film-webie może w końcu oceny były adekwatne do jakości filmów :)

melvin_wiewiorka

Brody ratuje ten film. Gdyby nie on, znakomity aktorsko, to by się przez tę nudę nie dało przebrnąć.

melvin_wiewiorka

flaki z olejem :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones