Michael PittII

Michael Carmen Pitt

7,7
10 122 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Pitt

Czy tylko ja uwazam, ze to fantastycznie napisana i zagrana postac? Dla mnie totalnie hipnotyzujaca. Praktycznie caly odcinek czekam, az pojawi sie na ekranie. Mimo oszczednego stylu gry, haryzmą spokojnie przykrywa tak fantastycznego aktora jakim jest Steve Buscemi, imho oczywiscie.

nairham

Fakt, swietny aktor i naprawde genialnie napisana postac.

nairham

bez przesady. faktycznie postać zagrana nieźle ale na pewno nie lepiej niż Buscemi. od Steva dzieli go jeszcze bardzo dużo. wg mnie po obejrzeniu wszystkich odcinków serial lekko zawodzi. na maksa przewidywalny i ewidentnie szykowana akcja pod 2 sezon.

Costradeus

co ty biezesz Costadeus? serial na podstawie ksiazki z prawdziwymi historycznym postaciami, ciezko aby byl zaskaskujacy,co moze w 1 serii mial zginac capone badz luciano....to pewnie by cie zaskoczylo........................

Costradeus

prawda, akcja ewidentnie przygotowana pod drugi sezon, ale widac to bylo tylko w ostatnich odcinkach. i nie znaczy to, ze cały pierwszy sezon nie byl dobry.
wracajac z offtopicu, postac Jamesa swietna i widac jak dobrym aktorem jest Michael Pitt. Porównując z Marzycielami - zupełnie inny człowiek. Nie mogę się doczekać co on tam będzie działał w drugim sezonie

ullla

Zgadzam się, a co ciekawe - pierwszy raz na ekranie widziałem go właśnie w tym serialu. Gra bardzo frapującą postać. I inteligent i gangster. Taki mądry chłop z jajami. Wielowymiarowa postać i bardzo charyzmatyczna. Zaciekawił mnie ten aktor. Super rola

Taki drugi Leo Di Caprio, nie?

BUNCH

Drugi Di Caprio, ale ten post-Titanicowy, tego z czasów Titanica nie znosiłam ;)

Costradeus

Przebija Buscemiego w tym filmie :)

nairham

Szkoda, że Jamesa już nie zobaczymy.

SHOGUN_

Dokładnie. Według mnie najlepsza postać w "Zakazanym Imperium". To on ze swoimi kompanami dodawali temu serialowi nieco akcji, elementu zaskoczenia a teraz jakoś tak nudno będzie. Sporo w moich oczach stracił ten serial po śmierci mojego ulubionego bohatera.

Luk34

zgadzam się

Luk34

To właśnie wielki plus dla twórców, że postać Jamesa wszystkich zachwyciła, a jej brak będzie boleśnie odczuwalny. Można się było z tym bohaterem utożsamić. Genialna rola i genialna kreacja Pitta.

użytkownik usunięty
Luk34

dokładnie, moim zdaniem najlepsza postać z serialu. Szkoda, że już jamesa nie zobaczymy

SHOGUN_

Dzięki, dzięki za spoiler. Dzięki. Zaraz się popłaczę chyba

nairham

Moim zdaniem w Zakazanym gra fatalnie, generalnie gra aktorska w tym serialu leży, poziom trzymają tylko Nucky i Van Alden.

Mayne

Hahahahahaha, sorry :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones