Joaquin Phoenix

Joaquin Rafael Bottom

9,1
102 108 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joaquin Phoenix
karolina0909

Nie wiem, czy ma, ale z calego serca mu tego zycze.

karolina0909

Nie ma. Dostanie Bruce Dern za Nebraskę, ewentualnie Christian Bale.

kaja84

Też tak się właśnie zastanawiam nad Balem i Dernem. Jednak mimo wszystko jestem za Phoenixem.

karolina0909

Niestety raczej nie dostanie. Gdyby Złote Globy i Oscary były nagrodami przyznawanymi obiektywnie, to Phoenix dostawałby je regularnie, bo aktorem jest wybitnym, w mojej opinii porównywalnym z D.Day-Lewisem, a patrząc jak rozwija się jego aktorski kunszt to wkrótce będzie numerem 1.

dada2201

Zgadzam się. I o ile mam świadomośc, że Oscary to raczej "polityka i odpowiednia promocja", to jest to dla mnie skandalem, że Phoenix nie dostał statuetki w zeszłym roku. To była zdecydowanie najlepsza rola. No ale film kontrowersyjny jak i sam aktor więc można się było spodziewać, że nie wygra. Rzadko używam sformułowania "wybitny" w kontekście aktorów, ale w jego przypadku zdecydowanie na nie zasługuje.

Friendsa

Ale przecież sam Phoenix mówi, że ma gdzieś Oscary i tego typu nagrody, więc chyba nie ma co płakać? ;)

Jakusia

A ja tam myślę, że byłoby mu miło, gdyby dostał, tylko nie przyznałby się do tego ;))

Friendsa

A to już inna sprawa - czasem sobie myślę, że tak mówi, bo nigdy nie dostał Oscara, ale później przypomina mi się "I'm still here" i jakoś przestaję mieć wątpliwości ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones