Adrien Brody

8,4
42 880 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adrien Brody

to mnie nurtuje: ile palców może naraz włożyć adrien do jednej dziórki swojego nosa? ja stawiam na 3,5, ale wolałabym żeby każdy podał swoją propozycję to wtedy wyliczę z tego jakąś średnią. ::]

juz_nikt

..a nie masz bardziej ambitniejszych zainteresowan i pytan? Brody zajmuje sie glownie aktorstwem i cale szczescie dobrze mu to wychodzi wiec raczej nie pasjonuje sie wkladaniem palcow gdzie nie trzeba........................ .......

Divian

ah,oh. ja pytam tylko teoretycznie. dzięki temu będzie można obliczyć średnicę jego dziurki od nosa jesli przyjmiemy średnią średnicę palca przeciętnego człowieka. on wcale nie musi tam wkładać tych palców, ale może wiedzieć ile mógłby włożyć, gdyby chciał........................ .............. .............

juz_nikt

Taa ja tez stawiam na 3 moze 4 jak da na sile :D

Mona

Czemu zadajesz łupie pytania? On jest cholernie seksowny bez względu na nos. Gdybym mogła sie z nim umówić zrobiłabym to bez wachania.

Klaudia999

po pierwsze: Czemu zadajesz łupie pytania?
już odpowiadam: otóż jestem ciekawa łupich odpowiedzi. jak nie masz podobnego poczucia humoru do mojego to nic nie pisz, oszczedzisz sobie przykrości i trudu.
po drugie: On jest cholernie seksowny bez względu na nos
tak, wiem.
po trzecie: Gdybym mogła sie z nim umówić zrobiłabym to bez wachania.
ja też... ale nie o tym jest ten temat. takich jest nawet za dużo.

juz_nikt

Jasne że Adrien jest super. A nos... Nie ma ludzi idealnych. Ty też z pewnością masz jakieś wady... Po za tym jego nos, jest jego tak jakby znakiem rozpoznawczym. Gdyby chciał napewno by sobie zrobił korektę. Przecież go stać...

Anna_Maria_Antonina

ale od reki czy nogi?

bla bla za krótki

juz_nikt

eee...hm...4?!! Pogięło was totalnie?:P Ja nawet 2 nie dam rady...(lol2)

Echidna

e taaam..ja włoże 2 ale tylko jak wkładam mały i serdeczny..reszty nie dam rady opchnąć... aleeee raaaany dokładnie nawet jakby wkładał do nosa obie ręce obie nogi i jeszcze język to i tak mam to gdzieś,bo jest boooooooski i taki przystojny w swojej brzydocie...rrrrr.......... ;) ale uchachałam sie ;D

juz_nikt

hihihihihi:) Ale przyznasz, że wielkośc dziurki jego nosa (nawet średnia:P) wcale nie wpływa na jego...urok(?). Na początku mi sie wydawał oblesny, ale z czasem...hihhi. przepraszam...od czasu do czasu mszę powiedziec coś takeigoooo...różowego... (nie musicie wcale rozumiec o co chodzi:P- znów przepraszam;)

juz_nikt

hihihihihi:) Ale przyznasz, że wielkośc dziurki jego nosa (nawet średnia:P) wcale nie wpływa na jego...urok(?). Na początku mi sie wydawał oblesny, ale z czasem...hihhi. przepraszam...od czasu do czasu mszę powiedziec coś takeigoooo...różowego... (nie musicie wcale rozumiec o co chodzi:P- znów przepraszam;)

Divian

to co, że on ma wielki nos jak jest taki sexi? A jakby nie miał tego nosa, to podejrzewam, że Polański (moje uszanowanie dla tego wielkiego reżysera)nie wziąłby go do Pianisty. No, moze z dwa palce by włożył. Mi wchodzi tylko mały, tak trochę głębiej, a tak na 2 milimetry to mały i serdeczny, czyli 2 palce, no 1,5 palca, bo mam jakies takie chude, bo gram na pianinie.

Divian

to co, że on ma wielki nos jak jest taki sexi? A jakby nie miał tego nosa, to podejrzewam, że Polański (moje uszanowanie dla tego wielkiego reżysera)nie wziąłby go do Pianisty. No, moze z dwa palce by włożył. Mi wchodzi tylko mały, tak trochę głębiej, a tak na 2 milimetry to mały i serdeczny, czyli 2 palce, no 1,5 palca, bo mam jakies takie chude, bo gram na pianinie i zawsze takie miałam.

juz_nikt

3,5 moze cztery. Biorac pod uwage czy jego palce, bo on ma strasznie chude i dlugie. Ale to pytanie nie jest lupie. Jest bardzo smieszne. Od dawna sie tak nie usmialam, prawie sie poplakalam. Dziekuje.

juz_nikt

heh, dobre ;)

wy tu sobie oczywiście żartujecie, ale ja jako realistka powiem... góra trzy palce lub dwa palce, jeśli jeden to kciuk. z tymi czterema już przesada.

olaboga, mają ludzie pomysły ;)

dodam tylko, że pan Brody jest szalenie pociągający, niezależnie od tego, czy może dłubać w nosie całą dłonią.

linka_13

eeeee...yyyyyyy...to znaczy...yyyy...no niewiem, może...eeee...morze...o morze takie niebieskie, plum plum, gul gul...

juz_nikt

a ja myśle że dwa,a tak wogóle to spróbójcie sobie dwa palce włożyć do dziurki w nosie!zobaczymy ilu osobom sie zmieściły i a ilu nie i wyliczymy średnią!

juz_nikt

a ja myśle że dwa,a tak wogóle to spróbójcie sobie dwa palce włożyć do dziurki w nosie!zobaczymy ilu osobom sie zmieściły i a ilu nie i wyliczymy średnią!

juz_nikt

Wiesz co, ten temat świadczy tylko o Twojej inteligencji :/ I jak Ty to nazywasz poczuciem humoru to ja nie wiem... z takim rodzajem się osobiście nie spotkałam :/ Brody jest aktorem, i do tego bardzo dobrym. Więc co Cie obchodzi jego nos? Zainteresuj się jego filmami, talentem a nie nosem.

użytkownik usunięty
Skylaria

nie lubię tego ale tym razem sobie pozwolę: buhahahaha!! dziewczyno, to ty się teraz zastanów. patrz, czytaj, patrz... może coś zauważysz... już? i co jesteś czerwona jak burak? bo ja bym zjarała kraba jak nic. proszę nie oceniac mojej inteligencji jeśli samemu ma się problem z własciwą interpretacją. (jestem autorką tego tematu, ale pożuciłam dawny profil bo nie cały czas były na nim jakieś awarie, niegdyś znana i lubiana jako he novacaine)

użytkownik usunięty

sorry za składnię i błędy ale klawiatura mi się zacina i tracę wątek :)

juz_nikt

buahahah ;D lol ostro ;]

a mi sie nawet 2 nie mieszcza buu :( hehe ;]

nie no wez co to ma do rzeczy. swietnie gra i jest sexy ;]

użytkownik usunięty
Olga_3

obliczyłam średnią!! jak na obecny stan rzeczy powinna wynosić 2,7 ale miałam 3 z matmy więc możecie mnie poprawić.

juz_nikt

A mnie zastanawia ile ty sobie wlozysz, bo podejzewam ze twoj nos jest dwa razy wiekszy od jego.

ledia

heh, co to za temat? :P, ludzie nudzi wam sie? :P , uwielbiam "Pianiste" z jego udzialem, majstersztyk!

użytkownik usunięty
pati_17

już wszystkim odpowiadam. otóż ja sobie mogę hipotetycznie włożyć 1 palec( wskazujący, kciuk mi się nie mieści). pianista też mi się podobał!!

Pewnie masz przeraźliwie grube palce!!!!

juz_nikt

wszyscy od razu strzelają bulwersa :D











iskandrija

to co, że on ma wielki nos jak jest taki sexi? A jakby nie miał tego nosa, to podejrzewam, że Polański (moje uszanowanie dla tego wielkiego reżysera)nie wziąłby go do Pianisty. No, moze z dwa palce by włożył. Mi wchodzi tylko mały, tak trochę głębiej, a tak na 2 milimetry to mały i serdeczny, czyli 2 palce, no 1,5 palca, bo mam jakies takie chude, bo gram na pianinie.

juz_nikt

hehe ciekawe pytanie jeszcze nigdy sie nad tym nie zastanawialam

juz_nikt

Myslę, ze Adrien Brody w jednej dziurce swojego nosa spokojnie zmiesciłby calą dłoń:P Czyli 5 palców. Gratuluję tematu... Jeszcze nigdy sie tak nie uśmiałam... Zazdroszczę poczucia humoru...:P

juz_nikt

Ale swojej dłoni, czy innej, czy dłoni statystycznej? Bo np ja mam łapy małe i... :P

użytkownik usunięty
Tender_L

myślę, że Adrien ma typowe dłonie (w przeciwieństwie do nosa :)więc możemy przyjać, że jego dłonie i dłonie statystyczne to to samo :D ... chyba...

Adrien ma chyba duze dlonie...;)

użytkownik usunięty
nomiczek

duże ale takie pająkowate... sama nie wiem... :DD

juz_nikt

KUKURYKU! (łupie pytania, łupia odpowiedź...;)

użytkownik usunięty
Emeth

... jak miło ze ktoś zauważył ten elokwentny zwrot... w zwiazku z tym proponuję żeby patronką tego tematu została łupi goldberg.

Gud Ajdija

użytkownik usunięty
nomiczek

aj noł...

zakładając, że do pomiarów używamy dłoni Adriena, musimy wziąć jeszcze pod uwagę czas badań: mianowicie, wtedy, kiedy o połowę schudł do 'Pianisty', można przypuszczać, że liczba palców mieszcząca mu się w nosie mogła wzrosnąć o jedną trzecią!

użytkownik usunięty
Jackie_Skellington

o qrcze!! rzeczywiście o tym nie pomyślałam! może weźmy tę najszczuplejszą opcję, będzie śmieszniej.



:D

a ja wole łupiego Jasia
(?)
ale to Twój temat i przepraszam, że smiałam się sprzeciwić:P

juz_nikt

świetny temat, jak tak patrze na jego zdjęcie to zmiesci ze 2,5 palca :d

użytkownik usunięty
Maja

możemy przyjąć że temat ma dwóch patronów- w końcu wzbudza coraz większe zainteresowanie. od teraz oficjalnymi patronami tematu są łupi goldberg i łupi jaś (aby nie dyskryminować kobiet ani mężczyzn :)

Dzięki za uznanie mojego kandydata:D
A jeżeli chodzi o palce, to stawiam na 4^_^
(bo właśnie zauważyłam że na ten temat jeszcze się nie wypowiadałam;P)

juz_nikt

hihihi, no bez przesady ze 2,5 palca!
A swoją drogą to mógłby coś zrobić z tymi dziurkami bo to wkurzające takie Np. operacja plastyczna: wycięcie kawałka dziurki od nosa :D:D hehe

juz_nikt

ha ha ha ha !!!!! ale sie usmialam nigdy sie nad tym nie zastanawialam choc trudno nie zauwazyc jego nochalka stawiam na trzy i gratuluje tematu pozdrawiam

juz_nikt

Tylko których palców? U rąk czy nóg? Ja stawiam na 4 palce u ręki a u nogi (licząc z dużym michałem) to góra dwa.

Travis

A ja się zastanawiam ile razy trzebaby cię puknąć po głowie, żeby namiastka twojego mózgu przybrała rozmiar widoczny dla oka ludzkiego.

kryptonim_zajec

Ja uważam że 2-3 palce mu się zmieszczą. 4 to na wcisk może.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones