Adrien Brody

8,4
42 880 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adrien Brody

Uważam że jest to jeden z najgorszych filmów minionego roku (i najwiekszych rozczarown).Nie wiem za co zebrał tyle pochwał,chyba ze względu na tematyke i reżysera.Ja na tym filmie prawie usnałem.Adrien moim zdanie jeszcze pogorszył sprawe-grał beznadziejnie.Oskara dostał chyba tylko dlatego że każdy z nominowanych w tym roku Oscara juz ma.Mam jednak nadzieje ze z nastepnymi filmami bedzie z nimlepiej.

użytkownik usunięty
gollum

przemilczę to... ja lubie brody'ego za to jak właśnie gra!

ja chyba tez to przemilcze...Nie rozumiem, on wlasnie przede wszytskim dobrze gra w Pianista to było arcydzieło...

Widze wielkie poruszenie krytyką Brody'ego i "Piniasty".
Chciałem przede wszystkim odpowiedzieć użytkownikowi,który nazywa się lizzard 9.Muszę powiedzieć,że bardzo mnie rozbawiłeś/łaś :)Niestety muszę Cię rozczarować,bo Twój opis odnosnie mnie zupełnie się nie pokrywa.Żelu w ogóle nie uzywam,nie lubię i nie noszę sportowego obuwia,a mimo że lubię dżinsy,to nie posiadam żadnych jasnych i przetartych.Łańcucha zlotego też nie nosze,zresztą nie cierpię zadnej bizuterii,nie posiadam nawet zegarka :)

Co Twojego stwierdzenia "jak ja nie lubie ludzi którzy sie wypowiadają o rzeczach o których nie mają pojęcia!"to jest ono trochę niedorzeczne.Czy według Ciebie Ty masz tylko pojęcie o wszystkim?Wybacz,ale ani nie wiesz czym się zajmuje,ani ile filmów obejrzałem w swoim życiu,więc skąd pewnośc,że nie mam o czymś pojęcia?
Dla Twojej informacji produkcji a la "Power Rengers" nienawidze,więc tu też Twoja intuicja Cię zawiodła...niestety.

Do "Pianisty" nastawiłem się pozytywnie,ale po obejrzeniu tego obrazu zwątpiłem.Uważam się za osobę wrażliwą,ale tej film w ogóle mnie nie poruszył.Okazał się papierowy.A gdzie w ogóle to fenomenalne aktorstwo Brody'ego?Jak dla mnie przez cały film miał jedną i tę samą minę i w jakiś nadzwyczajny sposób się nie popisal.Można ewentualnie powiedzieć,że jego aktorstwo okazało się przeciętne,więc Oscara dostał chyba tylko za szum medialny wokól całego przedsięwzięcia.Jedyne co w "Pianiście" jest warte uwagi to ewentualnie zdjęcia i nic poza tym.
To jest moje zdanie i mam nadzieję,że satysfakcjonujące dla kazdego.

gollum

dołączam się do milczenia... mnie się także podobał w "Pianiście", to była taka specyficzna rola i jak dla mnie on się tam sprawdził.

gollum

Jezeli nie dorosles jeszcze do takich filmow to ogladaj dalej Spidermana i X-men. Tam jest duzo efektow i kolorkow wiec napewno nie zasniesz.

gollum

Ja się gollum całkowicie z Toba zgadzam ! "Pianista"okazał się filmem słabym i we mnie właściwie nie wzbudził emocji.A gra Brody była nijaka i wcale na Oscara nie zasłużył.

gollum

sami jesteście słabi!!! no właśnie,ogladajcie se batmanów i power rengeres tam jest dużo potworów magicznych pistoletów i inne takie fajerwerki!!1ja pieprze,jak ja nie lubie ludzi którzy sie wypowiadają o rzeczach o których nie mają pojęcia! założe sie że jesteś chłopczyną z włosami na żelu z grubym złotym łańcychem na szyi i w białych adidaskach! i jeszcze w jasnych przetartych dżinsikach!! oooooooomg!!!! co za dżołkk!!

gollum

sami jesteście słabi!!! no właśnie,ogladajcie se batmanów i power rengeres tam jest dużo potworów magicznych pistoletów i inne takie fajerwerki!!1ja pieprze,jak ja nie lubie ludzi którzy sie wypowiadają o rzeczach o których nie mają pojęcia! założe sie że jesteś chłopczyną z włosami na żelu z grubym złotym łańcychem na szyi i w białych adidaskach! i jeszcze w jasnych przetartych dżinsikach!! oooooooomg!!!! co za dżołkk!!

użytkownik usunięty
lizzard91

nie wiem nie oglądałam, ale będę musiała obejrzec...chociaż lepsze to niż czytać książkę... :/

gollum

Ja nie będę milczała,ponieważ mnie ten film bardzo sie podobał.Po pierwsze wspaniał gra aktorów , po drugie ucyta dla ucha,muyzka bzla wspaniala.(przepraszam za koncowe bledy ale klawiatura mi sie psuje)

gollum

naciśnij shift + ctrl .

dengr

nie wiem, czego panowie wyżej oczekują od gry Brody'ego w 'Pianiście', ponieważ była ona GEN-JALNA. cóż można było zrobić tu lepiej? oskar w stu procentach zasłużony! chyba rzeczywiście nie dorośliście do poważnych tematów.

gollum

Film nie jest wcale nudny, ale rewelacyjny, a tematyka prawdziwa, ponieważ film nawiązuje nią do prawdziwych wydarzeń w Warszawskim getcie. A co do reżysera to nie on decyduje o sławie filmu tylko aktorzy i fabuła filmu. A co do Adriena Brodyego to zagrał rewelacyjnie i nie wyobrażam sobie tego filmu bez niego. Ja też myślałam, że będzie to nudny film, ale on naprawdę wkręca i to nie tylko fanów historii.

gollum

"Oskara dostał chyba tylko dlatego że każdy z nominowanych w tym roku Oscara juz ma.Mam jednak nadzieje ze z nastepnymi filmami bedzie z nimlepiej."

Trzeba być niedorozwiniętym żeby wysnuwać tak bzdurne teorie. Brody za Pianistę dostał nominacje nie tylko od Amerykańskiej Akademii Filmowej (Oscar), ale również do: nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej, Złotego Globu, Cezara, Orła, Bałtyckiej perły... W prawdzie zdobył Cezara i Oscara, ale nominacje najlepszych specjalistów nie są pomyłką, a skoro nie dostrzegasz tego co zobaczyli najlepsi krytycy, to najwidoczniej jesteś za cienki w uszach -.,-.

gollum

Chyba mylicie tu dwie rzeczy. Ocene filmu jako filmu, czyli zdjęcia, fabuła itp. z tym o czym to jest! To że komuś nie podobał się sam film, nie znaczy, że jest niewrażliwy, po prostu się nie podobał i już.
Ale swoją drogą, to nie wiem jak można zasnąć na Pianiście (jakikolwiek by niebył)..

A Adrien był świetny, co stwierdziło wielu.

gollum

I pytanie do golluma, co ci się konkretnie w tym nie podobało?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones