Adrien Brody

8,4
42 880 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adrien Brody

Według mnie on jest przesliczny a do tego ma ''coś '' w sobie dzięki czemu jest taki....taki...aż nie moge tego wyrazić słowami :P:P
A propo czy ma ktoś jego fotki???? Stare,nowe z filmów wszytsko jedno :D Jak tak to prosze wyślij mi je na mój e-mail : justin44@interia.pl
Zgóry bardzo wszystkim dziękuje :):):) And pozdro dla wszystkich jego fanów ;);)

Cordi_2

wystarczy ze w wyszukiwarce wpiszesz Adrien Brody i masz pelno zdjec...a co do tego ze jest cudowny zgadzam sie....niesamowity aktor i przystojny mezczyzna

Cordi_2

Mi sie on tam z wygladu nie podoba:)Nie moj typ,co nie zmienia faktu,iz go uwielbiam:)To czlowiek kameleon potrafi zagrac doslownie wszystko:)kocham go, uwielbiam i wszystko na raz:)
Az mam dreszcze jak wspomne jego gre w "Pianiscie",albo uposledzonego Noah w "Osadzie".

Cordi_2

Hej dziewczyny... Facet jest poprostu megaseksowny... Cóż, ma w sobie to słynne "COŚ", chociaż nie jest typowo piękny..

Cordi_2

Ma w sobie "COŚ", co przykłuwa uwagę-nie ma nawet co dyskutować :) I jest fantastycznym aktorem-uwielbiam go od czasów "Pianisty" i oglądając kolejne filmy z Jego udziałaem utwierdzam sie tylko w przekonaniu, że jest GENIALNY :) Kocham Go, uwielbiam Go, czczę:)Imponuje mi to, jak wiele potrafi z siebie dać, by zagrac postać :) I jest dla mnie wzorem do naśladowania (amatorsko zajmuję się grą aktorską :) nie bez nadziei na dalszy rozwój :))

aga_mloda

dla mnie to za seksowny nie jest .. ale aktorem jest przewspaniałym ;D

Cordi_2

I co z tego, że ma krzywy i wielki nos oraz troche krzywe zęby, mi sie on tez podoba, ma taką oryginalną urodę i to mnie kreci.
Ale oczywiscie, ze nie lubie go tylko ze wzgledu na urode. Jest przeciez wspanialym aktorem, ktory na prawde umie dobrze zagrac, a na potwierdzeniem tego jest np.oscar. Ha, facet jest świetny =)

moshiba

...to, że dostał Oscara o niczym nie świadczy... ale fakt, że to dobry aktor...
przed chwilą nna przykład zobaczyłem "Cienką czerwoną linie" (polecam wszystkim)... Adrien Brody świetnie nadawał się, i świetnie też zagrał rolę Cpl. Fife'a... strasznego tchórza, przerażonego okropieństwem wojny... nie była to bardzo duża rola... ale Brody spisał się w niej bardzo dobrze...

Snaga_Przeklety

hmm, czy jest przystojny-to kwestia gustu. moim zdaniem...nie jest przystojny, ALE mimo wszystko ma to "coś", co zaskakuje i sprawia, że jednak mi się podoba ;D
xD piękny-brzydal :D
Co do jego aktorstwa- jest dobrym aktorem. Nawet bardzo. ;)

Cordi_2

No, jest przystojny *.* ;]

Masz tu fotki: http://images.google.pl/images?svnum=10&hl=pl&lr=&q=Adrien+Brody&btnG=Szukaj [images.google.pl/images...]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones