Adrien Brody

8,4
42 880 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adrien Brody

Dlaczego dla mnie jest on naprawdę śliczny a wszyscy w okół mówią ze nie jest? Zapraszam do dyskusji

Jen

Dla mnie też jest :) piękny... a wszyscy mi dogryzają, że ma za bardzo semicki wygląd, nos jak klamak itp itd ;) pozdrawiam fanki:)

lady_akira

Też słyszałam takie opinie. W sumie coś w tym jest. Poza tym moim zdaniem jest naprawdę genialnym aktorem. Czegóż chciec więcej??? Utalentowany, ambitny i piękny.
Pozdrawiam

lady_akira

ja się z moją sis zgodzę
Brody jest super
bardzo mi się podoba

lady_akira

zajebisty cudowny idealny bossski hiper super extra bomba przystojny mezczyna ten jego nos aaaahhhhh (mraaauuuu mrauuu) gdy tylko mowie sobie w mysli Adrrrriiiiiiiieeeeeennn.....Ad rrriiiieeennn to juz mam kisiel w gaciach ahhhh....... )mdleje( a-a-a-a-a widzialy-y-y-yscie ten pocalunek Adriena z Halle Berry?? cudenko .......rozplywam sie:]:]:]:]:]

lady_akira

Jest cudny i tyle :)
Brad Pitt się z nim nie rowna!
Adrien jest swietny, wyjatkowy, niepowtarzalny, tajemniczy, przystojny (no ale to oczywiste).
IDEAŁ! :):)
A ja własnie z kim nie rozmawiam o jego urodzie, to kazdy mówi, ze jest superprzystojny... moze akurat otacza mnie taki krąg ludzi :)

Jen

kiedyś mi sie wydawał zwykły, ale po obejreniu king konga - uważam że jest cudowny (i dobry aktor przy tym ;)) pozdro

Jen

Jego oryginalny wygląd kojarzy mi się z piękną rzeźbą. Kiedyś byłam okrutnie zadurzona w nim, aż oglądałam "Pianistę" kilka razy w tygodniu. Adrien śnił mi się nawet, w jednym ze snów w penym sensie przewidziałam Oscary dla tamtego filmu :)
Pozdrawiam świątecznie

Tender_L

Dobra, wybierajcie - mam mówić mój monolog o moim uwielbieniu i fascynacji tym panem, czy napisać poprostu że go kocham za to że jest i za to że tak cudnie gra? Druga opcja? No dobra. Adrien jest świetnym aktorem, jego zdjęcia zajmują cały mój pokuj a nad łóżkiem mam ołtarzyk. Kocham Adi'ego :*:* fleUr też, co nie? ;)
pozdrawiam wszystkie prawdziwe fanki Adriena ;) :D

zarowa

:) Cieszę się, że nie jestem jedyna.
Mam nadzieję, ze niedługo Adrien zachwci nas koleją kreacją aktorską

Jen

Adrien Brody jest niesamowitym aktorem. I oczarowuje mnie nie tylko sztuką aktorską, ale i wyglądem. Jest w nim coś niesamowitego. I niedawno też myslałam, że ja jedyna mam jakiś wypaczony gust. Ale cóż poradzić... Jest w nim coś takiego ciepłego i męskiego, że chce sie na niego patrzeć. Przynajmniej ja tak czuję.

PrettyWoman

Rozumiem Cię w pełni.
On ogólnie jest niesamowitym człowiekiem.
Pozdrawiam

Jen

tez się z tobą zgadzam. naprawde świetny aktor. a poza tym przystojniaczek z niego :)

Jen

ALEŻ JASNE! : - )
fleUr oczywista należy do zacnego grona PRAWDZIWYCH (powtarzam- PRAWDIWYCH!) fanek Adriena: )
No bo...
Zakochałam się w nim, gdy po raz pierwszy obejrzałam "Pianistę". Było to jakieś 8 miesięcy temu. Film oczywiście od razu mi sie spodobał i do dziś jest moim ulubionym: ) Do Adriena przekonałam się niec później: ) A idąc miesiąc później na "Obłęd" byłam jush szaleńczo w nim zakochana: ) No bo... Jest wybitnym aktorem i myślę, że zasługuje na miano zastępcy wielkiego Ala Pacino: ) No a poza tym... Gdy Adrien się uśmiecha i tak ślicznie ściąga te swoje brwi... No to ja tracę grunt pod nogami, a zawartość mojego żołądka wyczynia naprawdę dziwne rzeczy... x )
Pozdrawiam PRAWDZIWE fanki Adriena- czyli nie tak zwane "fanki kochanki" , ale też te, które cenią jego aktorstwo: )
Bóg z wami: P

fleUr_henry

Och, ja też uważam, że jest śliczny i bardzo dobrze gra. A uśmiecha się cudownie :D a tak apropo ładna ksywka fleUr

fleUr_henry

Och, ja też uważam, że jest śliczny i bardzo dobrze gra. A uśmiecha się cudownie :D a tak apropo ładna ksywka fleUr

Jen

NO OCZYWISTA, ŻE ŁADNA (cfaniak) BA! - jakby to powiedziała Żarówa: * x D
Respekt fleurette (peace) ; )))

fleUr_henry

A widziałayście dziewczyny jak na rozdaniu Złotych Globów wyglądał... siedze sobie lekko spiąca, pierwsz nagroda, a na scenę wychodzi Adrien... ach... miód, cud i powidła :D I ten jego piekny uśmiech, ach...

lady_akira

:) Masz rację....wyglądał ślicznie. I to spojrzenie...

Jen

No a ja nie widziałam...
Teraz, po fakcie, mogę tylko powzdychać do zdjęć...
Ahhh... Tak to jest jak Złote Globy puszczają tylko na Canal+ ...

fleUr_henry

Mraaauuuu :) Uważam, że dziewczyny doceniające urodę Adriena są prawdziwymi koneserkami sztuki męskiego ciała :D to, że jest boski, to każda z nas dobrze wie... a ten jego nosek mraauuu! niektórzy przez (ten jakże cudowny) "żydzi" nochalek uważają go za gorszego... a on przeca takie marvellous! poza tym aktorstwo, uważam, że Adrien gra bardzo dobrze. Takie filmy jak: "oxygen" (zabójczy warunek) czy "obłęd" odzwierciedlają to. yap yap! popieram dziewczynę, która już wspomniała na forum o jego przeuroczym uśmiechu... mam taką tapetkę. Na dodatek uważam, że wygląda fantastycznie w gajerkach a poza tym w białych rzeczach... :D ha! boskość!

Dzika_Marcheff

A widziałyście teledysk Tori Amos "A Sorta Fairytale" w którym występuje Brody?

Jen

No jasne, że widziałyśmy!
Ja sama mam tenteledysk na komputerze : D
Pozdrawiam miłe panie : D

fleUr_henry

qrcze... szczerze mówiąc, to nie widziałam.. ale jak najszybciej spróbuję uzupełnić braki. ściągnę sobie ten przeboski (jak mówicie:) teledysk i looknem na co stać naszego "żydzika" :D :) ;) :P .... Pozdrowionka dziewczyny :* !!!

Jen

No naprawdę warto : D
Chociaż tam jest sama głowa Adrienka:* na jego pięknej ręce, ale przynajmniej szydere z tego będziesz miała(hahaha) ; )
Pozdrawiam dziewczyny:*

fleUr_henry

fleUr ja tam kłocham Adi'ego od... 2000 roku ;p

a klim jest taki surrealistyczny, groteskowy i piękny i w ogóle oh xP

Bóg z wami ;]

zarowa

no pewnie, że weźmie nas obie ;)
lov ia :*
lov Adi :*

Jen

No i co z tego, Żar:* ?
On i tak jst taki "boss i gangsta, że weźmie nas obie"(hahaha)
Pozdrawiam : D

fleUr_henry

widziałam teledysk.. jaka polewa :D hehee.. chciałabym się znaleźć na miejsu Tori Amos - ona go całowała!!!! X-D hehhee...
PS. on jest taki "boss i gangsta, że weźmie nas obe trzy" :D hehehheee pozdrawiam.. wspieram was, o fanki Adriena (jaka wieś:P)
tottam:*

Jen

"weźmie nas obe trzy"... NO BA(hahaha)
Dzisiaj nie zapomnieć o 20:00 na tv siedem... : D

Jen

Nie da się ukryc, ma ciekawy typ urody. Trudno mi go ocenic w kategorii przystojny-nieprzystojny, ale na pewno jest słodki....

Jen

dzieki wam obejrzałam wczorajszy film, jak bedzie jeszcze jakiś film z brodym to piszcie :D

Jen

Ej podobał wam się? Tzn film wczoraj: )
Bo mnie bardzo.
Uwielbiam filmy, które poruszają tematy rasizmu, uprzedzeń itede itepe
No i Adrien... UGH... : *
Pozdrawiam miłe panie: D

fleUr_henry

Mi też się podobał. :D Niesamowite, że to kolejny film w którym Brody gra żyda. Zresztą to dobrze, że takie tematy są poruszane bo to nadal aktualny temat.

fleurette

arrghh! a ja nie mam TVN7 i nie oglądałam... a co to był za film? myślę, że nasz Adrien wypadł (jak zawsze:) bardzo dobrze. hehehe.. nie wątpie
Kłi ! Kłi ! Kłi ! ale my jesteśmy małe czubki :D naszym ideałem jest mężczyzna, o którym praktycznie nic nie wiemy... hehe, nie wiem jak wy, ale ja namiętnie kolekcjonuje fotki z naszym Adrienkiem :)
a widziałyście go bez koszulko?? :) ciacho!
Pozdrowienia dla szanownych pań :* Brody z wami :D hehe

Dzika_Marcheff

Troche za dlugi ten film to ogladania. Ja nie widzialam Brody'iego bez koszulki. Masz jakieś ciekawe zdjęcia?

Jen

Ej, ale Adrien w tym filmie nie występował bez koszulki: D
Podaj meila- to ja Ci wyślę takie foty, że skonasz: D : D : D
Pozdro: D

fleUr_henry

Wydaje mi się, że Dzika_Marcheff mówiła ogólnie a nie konkretnie w tym filmie. A mój mail to night_willow@wp.pl. Czekam na zdjęcia :D

fleurette

Pewa, że mówiłam ogółem.. :D a poza tym tez chcę faaajne fotki Adriena, tak chcę także skonać: dimin@tlen.pl :) :) :)

Dzika_Marcheff

A może ty też masz jakieś fajne fotki, skoro tyle ich kolekcjonujesz? :D

Jen

Wysłałam zdjęcia, kochane moje: D
Sprawdzać poczty, sprawdzać: D : D : D

fleUr_henry

łooj, coś dawno nikt tu nie zawitał... Dzika_Marcheff ratuje sytuację!!! aaaaa :D ahhh... jakiż on pikny... dzięx za fotki... ahh..
Pozdraffki :* Brody z Wami
PS) zakochać się... mieć dwie lewe ręce... ;)

Jen

Nooo ooo... :(
Dajcie mi Adriena! :( Przynajmniej na 5 minut... :(

(:P)

Jen

JA! ja!
uważam, że jest niezwykle przystojny i pociągajacy :) aaahhhhh

oliina

Całkowicie się z Tobą zgadzam Olina :)
Jestem za a nawet przeciw... :D
dziob dziob :*

Jen

dla mnie tez, dla mnie tez! :D hehe

najlepsiejszy i najcudniejsiejszy na swiecie :D :P hłehłe

Eolia

tak! a ma ktoś może do niego adresik???

Jen

Co tu dużo mówić... Facet jest baaaardzo seksowny.....

Jen

UGH, Adrien, Adrien, Adrien...
(3
(3
(3

fleUr_henry

Skoro Ty masz wypaczony gust, bo podoba Ci się Adrienm, to w takim razie ja równierz mam wypaczony, jeżeli nie bardziej niż Ty.
Adrien jest piękny, boski, zdolny, seksowny, pociągający, tajemniczy i ma w sobie to coś.

A, zapomniałabym dodać, że ma piękny nos;)

Jen

A ja chyba najbardziej kocham jak on ściąga tak ślicznie te swoje brwi i robi minę "zranionej sarny"...
No nogi z waty po prostu, drogie panie...
(serce)

: )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones