Adrien Brody

8,4
42 880 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adrien Brody

ostatnio slyszalam ze sie zareczyl, lecz nie wiem z kim?
plz powiedzcie co wiecie na ten temat

Amy_Winch

ja wiem tylko tyle, że ma dziewczynę, ktora jest jego fanką..niestety zawsze ulegał dziewczynom które były jego wilebicielkami, to chyba nie za dobrze o nim świadczy..

Amy_Winch

Tak więc, nie wiem czy się zaręczył, ale jeśli Ty to słyszałaś, to musi to być prawda.... (buuuuu :P) Wiem tylko, że jego dziewczyną jest niejaka Michelle Dupont (nawiasem mówiąc była dziewczyna Freda Dursta z Limp Bizkit)

Amy_Winch

to by sie zgadzalo, ze jest z michelle i to juz tak chyba ze dwa lata (moze poltora roku), i o ile wiem, to sie raczej trzymaja razem...
a co do tego, ze ma slabosc do swoich fanek, no coz, przynajmniej ma pewnosc ze taka kobieta bedzie slepo w niego zapatrzona... do czasu, ;P

Amy_Winch

No skoro ma słabośc do fanek to rzeczywiście nie za dobrze... Laska sobie znajdzie kolejnego idola i po miłości do Adriena:* słuch zaginie...
Mam nadzieję, że się nie zaręczyli:P Nie tylko dlatego, że go kocham (:P) , ale też dla jego dobra (jak wyżej:P).
Pozdrawiam fanki Adriena:D

fleUr_henry

oo dzięki za pozdro :D:D:D aha i jak(ciężko to powiedzieć:P ) Adrien ją kocha i ona jego to czemu mają się nie zaręczyć??z resztą to jego życie... :P

użytkownik usunięty
zarowa

a teraz ma nową^^
ładniejszą :D
Jak ona się zwała...

Adrien teraz jest z Elsą Pataky:) pozdrawiam

użytkownik usunięty
anita0179

a właśnie, wiedziałam, że Elsa:D
To chyba jakaś modelka, nie?

Jest hiszpańską aktorką, córką Hiszpana i Rumunki. Podobno jest nawet całkiem popularna w Hiszpanii;)

Amy_Winch

;( i onet pisze, ze sie zareczyli juz ;( ;( ;(

Amy_Winch

Oby nie miał żony <modlisie> xD xD... Takie ciacho ^^..

użytkownik usunięty
Severine

E taam, niech mu się jakaś trafi ;)

a co nam po tym drogie panie czy będzie żonaty, zaręczony czy wolny skoro i tak jest nie do osiągnięcia ;] ... heh... mozna tylko sobie pomarzyć :)

Hoppipolla

No właśnie. Jest nieosiągalny dla nas... Ale pomarzyć można zawsze ;))

Co do jego partnerki to życzę mu tylko, żeby znalazł kobietę, a nie szmatę... że się tak wyrażę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones