Adrien Brody

8,4
42 880 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adrien Brody

Czy nie uważacie, że filmy z Adrienem Brody zbyt rzadko pojawiają się w telewizji. Przecież zagrał on w całkiem sporej ilości produkcij. Uważam że polskie stacje powinny zainteresować się jego filmami gdyż wiele z nich nigdy nie zostało wyświetlonych w Polsce. Co o tym sądzicie? A tych którym jest mało Adriena zapraszam na www.atomowerodzynki.blog.onet. pl

SpellosCuteSweetheart

hm, czy ja wiem? W święta Pianista, w sylwestra Zabójczy Warunek, niedawno Cienka Czerwona Linia, w tamte wakacje Mordercze lato, a niedawno na TVN 7(niestety, nie posiadam :() Smak Wolności, a na TV 4( też nie posiadam :-/) Afera Naszyjnikowa...
Chociaż, ja bym mogła oglądać Adriena dużo, dużo częściej :)

Echidna

Cóż za dokładność ;) Współczuje braku tych kanałów. Mi niedawno popsuła się kablówka i nie mogłam obejrzeć 2 ostatnich wymienionych przez ciebie fimów. Bardzo flustrujące :) A w cienkiej czerwonej linij prawie go nie było widać. Więcej Adriena ;)
www.atomowerodzynki.blog.onet. pl

SpellosCuteSweetheart

heh, w końcu się na nie długo czeka :)
Tak, to prawda, w Cienkiej Czerwonej Linii prawie nic...ale film sam w sobie był dobry więc wybaczam :D

użytkownik usunięty
Echidna

a w niedziel..(chyba) Kwiatki Harrisona :D
Podobno film też dobry
Warto obejrzeć, choć straszna późna pora ^^

użytkownik usunięty

I kolejne...Trudna miłośc i Afera naszyjnikowa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones