PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697182}

Tajemnice Manhattanu

Manhattan Nocturne
6,1 8 582
oceny
6,1 10 1 8582
3,5 4
oceny krytyków
Tajemnice Manhattanu
powrót do forum filmu Tajemnice Manhattanu

Ofiara czy wyrachowana femme-fatale? Ja jednak myślę, że bardziej ofiara. Ojczym psychopata, z którego się nie wyleczyła, nie wydaje się też by ktoś jej próbował wtedy pomóc, a potem mąż - świr lubujący się w chorych gierkach. Zabiła go, ale też to nie było z premedytacją, tylko gdy walczyła z nim, w afekcie. Bardzo pokręcona osoba, manipulatorka, ale też mi jej żal :/

ocenił(a) film na 5
Habia

Ogladalem piate przez dziesiate, ale dlaczego u diabla ona za niego wyszla? Bodajze osiwadczyl sie po 3 godzinach. To bylo juz takie naciagane, ze hej. Sam film to stary noirowy motyw.

Qjaf

ale o czym ty mówisz? jakie oświadczyny? mówił, że ją kocha, ale mieli tylko romans. a na końcu pierścionek który pokazała nie był od niego :/

Habia

aa kurcze przepraszam, myślałam, że o Brodym piszesz :), Tak masz rację, faktycznie z tym pokręconym mężem było bardzo dziwne, że nie znała kolesia i od razu ślub.

ocenił(a) film na 5
Habia

To bylo takie slabe i naciagane :D

Qjaf

są ludzie co biorą szybko śluby, ale po paru godzinach gadki z naćpanym typkiem to trochę słabe. nie wiem może potem jeszcze coś było ;), jak wyszli z baru, ale i tak tempo nieziemskie. Ale można te jej dziwne decyzje jakoś wytłumaczyć tym, że była bardzo skrzywdzona i nie umiała być w zdrowym związku.

Habia

A nie zrobiła tego przypadkiem po prostu dla pieniędzy? Tłumaczyła, że poznała go kiedy straciła pracę i miała wyjeżdżać z Nowego Jorku. I że od początku wiedziała kim jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones