PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032161}
5,5 5 024
oceny
5,5 10 1 5024
5,0 4
oceny krytyków
Randka, bez odbioru
powrót do forum filmu Randka, bez odbioru

Ten film generalnie jest bardzo słaby. Ale powiedzmy, że można by w wielkim nawiasie potraktować to jako lekką komedię akcji, ale u diabła niech mi ktoś odpowie: JAKIM CUDEM weszli do piwnicy w Londynie, żeby wyjść z niej w Pakistanie? Czy ja czegoś nie ogarnąłem? Koleś wchodzi do piwnicy w Londynie. Gadają z nim. Wchodzi dziewczyna i ratuje go i wychodzą w Pakistanie? WTF? Gdzie jakaś scena jak lecą samolotem? A może to portal z avengersów? 3 razy oglądałem to ujęcie i tam nic nie wyjaśnia tej zagadki.

Po za tym film dosyć słaby. Parę śmiesznych dialogów (głównie na początku). Ostatnie 30 min. oglądałem na przewijaniu. Ocena 3/4. Byłoby 4/4 jakby nie portal czasoprzestrzenny...

hubio

To chyba miał być żart i parodia innych filmów akcji, gdzie non stop zmieniają się lokacje, ale wyszło to średnio.

ocenił(a) film na 3
pwrazen

No znaczy, że nic nie przeoczyłem :) Wyszło bardzo średnio bo jak ta scena miała być parodią to powinno być choć jedno słowo w dialogu typu: dziewczyna - jak to możliwe, że jesteśmy tak szybko 4000 km dalej? , Agent - dla mnie nie ma nic niemożliwego (i tu np aluzja do Mission Immposible). Film mega słaby. Dzisiaj już bym mu dał 2/10 :) Tak to jest, że z filmami wybitnymi to po miesiącu chce się jeszcze bardziej nagrodzić, a kiepskie jeszcze bardziej tracą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones