PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684242}

Poprzednie życie

Backtrack
6,0 5 753
oceny
6,0 10 1 5753
Poprzednie życie
powrót do forum filmu Poprzednie życie

Bohater nie szuka pomocy u koleżanki ani też nie cofa się do poprzedniego życia :P bezspojlerowa zajawka powinna raczej brzmieć - po utracie córki psychiatra zaczyna wątpić w swoją poczytalność kiedy do jego gabinetu w niewyjaśnionych okolicznościach parokrotnie trafia i znika przerażona dziewczynka. Stopniowo odkrywane sekrety o jego pacjentach prowadzą go w głąb własnych wypartych wspomnień z dzieciństwa , z którymi nie miał siły dotychczas się zmierzyć.

ocenił(a) film na 5
Franz_z_Wodzislawia

Zarys od czapy mimo, że dodany przez weryfikatora. Został zgłoszony do kasacji.

Kate_Bennet

Dokładnie. Bo tu weryfikatorzy dodają sobie wszystko czy to jest wiarygodne czy nie, a materiały pozostałych użytkowników odrzucają w 90%. A film dobry jak większość z Adrienem.

Kate_Bennet

mam pytanie - jak mozna zglosic opis? czy cokolwiek na tym portalu procz komentarzy?? O.o

ocenił(a) film na 5
tix666

Opis tak samo jak zarys poprzez kliknięcie w "zobacz elementy, które możesz współtworzyć". Pojawi się http://www.filmweb.pl/film/Poprzednie+życie-2015-684242/contribute
Klikasz w zgłoś poprawkę, która znajduje się pod "dodaj zarys fabuły". Teraz wyświetli się http://www.filmweb.pl/film/Poprzednie+życie-2015-684242/plots?contribLinks=true
Odhaczasz Kasuj, klikasz Zgłoś. Piszesz, że opis jest nie zgodny z treścią filmu i podajesz co najmniej dwa źródła na potwierdzenie tego. Zapisujesz kontrybucje.

Franz_z_Wodzislawia

Ja bym to dał pod gatunek thriller-horror psychologiczny nawet dobry, pod koniec się można skapnąć o co chodzi.

ocenił(a) film na 7
Franz_z_Wodzislawia

Co ciekawe, główny bohater nawet nie ma na imię Ralph. :D

ocenił(a) film na 7
paratrooper87

hahahaha fakt! :P nie zauważyłem

ocenił(a) film na 8
paratrooper87

Poplułem się aż.... :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones