PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576938}

Blondynka

Blonde
5,4 18 159
ocen
5,4 10 1 18159
5,0 35
ocen krytyków
Blondynka
powrót do forum filmu Blondynka

Po pierwsze to nie film dla wszystkich. Nawet się cieszę, że mąż mi zasnął na tym filmie, bo dawno nie oglądałem sama czegoś tak dobrego. Dotknął mnie ten film i przeraził. Nie wiem właściwie dlaczego aż tak bardzo. To taka smutna historia, nie zdarza mi się płakać oglądając film gdzie cierpi nie piesek a człowiek. Nieszczęśliwa kobieta. Aż mam ochotę sobie nalać lampkę wina i pobyć sama...chyba nie jest to doskonały film na jesienny wieczór. Jednak i takie historie są potrzebne, aby chociażby być wdzięcznym za to co się ma.

talala18

We mnie też zagral na jakichś głębokich strunach. Zaczęłam oglądać z mężem i z synem, na szczęście odpadli i mogłam swobodnie sama zanurzyć się w historię. W bardzo smutna opowieść o samotnym człowieku, w którym człowieka nikt dostrzec nie umiał. Może dlatego że ona sama go w sobie ukrywała, chroniąc przed kolejnymi krzywdami. Na pierwszym planie stawiala swoją zmysłowość i kobiecość, bo w ten sposób nauczyła się najszybciej skupiać na sobie uwagę. Atrakcyjne kobiety często w ten sposób brną w ślepa uliczkę. Dla Marylin nie było już z niej wyjścia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones